Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 2 samoprzylepna 4 x 4,7 cm PCV oliwkowa

Cyfra 2 samoprzylepna 4 x 4,7 cm PCV oliwkowa

7,28
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Samoprzylepną cyfrą 2 oznaczysz pokoje hotelowe, prywatne gabinety oraz biura, co pozwoli na ich szybkie zlokalizowanie. Produkt został wykonany z PCV – tworzywa sztucznego, które jest odporne na uszkodzenia. Dzięki temu element zachowa atrakcyjną prezencję przez długi czas. Produkt wygodnie zamontujesz dzięki samoprzylepnej warstwie.

   Cechy i zalety

    Samoprzylepna cyfra 2 posłuży Ci do oznaczenia pokoi hotelowych, gabinetów oraz korytarzy w miejscach publicznych. Chłodny, oliwkowy kolor jest uniwersalny, dzięki czemu będzie estetycznie prezentował się w jasnych oraz ciemnych pomieszczeniach. Cyfra pozwoli na odpowiednią numerację pomieszczeń, dzięki czemu szybko zlokalizujesz dane miejsce. Nieco wypukły front cyfry nadaje jej eleganckiego charakteru, dlatego produkt będzie znakomitym dodatkiem do stylowych pomieszczeń. Produkt zamontujesz wygodnie, korzystając z samoprzylepnej warstwy, która znajduje się pod spodem tabliczki. Dzięki zastosowaniu trwałego materiału PCV, element cechuje się odpornością na uszkodzenia. Dzięki temu posłuży Ci przez wiele lat w dobrym stanie.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wyraźnie widoczna

    Specyfikacja techniczna

    KolorOliwkowy
    Kod produktu5906681288322