icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 2 samoprzylepna 50 mm złota

Cyfra 2 samoprzylepna 50 mm złota

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złota cyfra 2 została wykonana z trwałego materiału, jakim jest stop cynku oraz aluminium. Dzięki temu element jest zabezpieczony przed uszkodzeniem oraz pękaniem i posłuży Ci przez długi czas. Dzięki samoprzylepnej taśmie, umieszczonej na spodzie elementu, produkt szybko i wygodnie przytwierdzisz do drzwi pokoju hotelowego.

  Cechy i zalety

  Cyfrę 2 wykorzystasz do oznaczenia pomieszczeń publicznych. Element o złotym wykończeniu sprawdzi się świetnie do numeracji korytarzy, gabinetów w biurowcach czy pokoi hotelowych. Wypukła forma oraz złota tonacja będą świetnie kontrastowały z jasną ścianą, jak i ciemnymi drzwiami. Dzięki temu dostrzeżenie tabliczki będzie łatwe. Estetyczne wykonanie produktu sprawia, że element będzie się dobrze komponował z niemalże każdym wystrojem wnętrza. Produkt cechuje się także łatwością montażu – wykonasz ją bez konieczności posiadania dodatkowych narzędzi. Wystarczy bowiem oderwać warstwę zabezpieczającą oraz docisnąć element. Produkt posiada samoprzylepną taśmę. W prezentowanej ofercie znajdują się także inne modele.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorZłoty
  Kod produktu5906711267631