icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 2 samoprzylepna nikiel satyna 50 mm

Cyfra 2 samoprzylepna nikiel satyna 50 mm

15,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cyfra 2 to samoprzylepna tabliczka do numerowania drzwi. Ułatwi trafienie pod dokładny adres w bloku lub kamienicy wszystkim Twoim gościom. Możesz go również zastosować do numerowania drzwi w biurze, szkole, urzędzie itp. Nikiel satyna to kolor wykończenia, który pasuje do drzwi zarówno w nowym, jak i starszych budownictwie.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna cyfra 2 to produkt do oznaczania numerów domów i mieszkań prywatnych w wielorodzinnych blokach. Znajdzie również zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej – na przykład do oznaczania pokoi hotelowych, biur, sal szkolnych. Przykleja się ją do drzwi, a ponieważ nie wymaga stosowania kleju, jej montaż jest błyskawiczny. Cechuje się estetycznym wykonaniem – została wykonana z metalu wykończonego w kolorze nikiel satyna, dzięki czemu pasuje zarówno do klasycznie, jak i nowocześnie urządzonej przestrzeni. Idealnie komponuje się z dodatkami w kolorze srebrnym. Zapewnia przyczepność do większości czystych i gładkich powierzchni, również do skrzynek na listy. Dostępna jest w pełnej numeracji 0-9, a także w innych kolorach do wyboru.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorSatyna
  Kod produktu5906711267723