icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 3 samoprzylepna 100 mm inox

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 3 samoprzylepna 100 mm inox
24,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cyfra 3 to samoprzylepny numerator na drzwi. Kolor inox oraz nowoczesny kształt czcionki sprawiają, że doskonale pasuje do drzwi wykończonych w nowszych standardach. Wykonano ją ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest wytrzymała na uszkodzenia i zapewnia elegancki wygląd. Należy do serii numeratorów od 0 do 9, więc z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna cyfra 3 umożliwia czytelne oznakowanie pokoju lub lokali mieszkalnych w budynku. Sprawdzi się równie dobrze jako numerator mieszkania w bloku, jak i oznakowanie w pokojach hotelowych. Można ją wykorzystać do oznaczania sal lekcyjnych czy gabinetów lekarskich – cyfra jest czytelna i prezentuje się estetycznie przyklejona na powierzchni drzwi lub tabliczce na ścianie obok wejścia do pomieszczenia. Została wykonana z materiału, który zabezpieczono przed korozją. Samoprzylepna strona zapewnia doskonałą przyczepność, dzięki czemu nie odklei się samoistnie nawet po bardzo długim czasie. Aby ją przykleić, nie musisz używać dodatkowego kleju i mechanicznych łączeń, które mogłyby uszkodzić powierzchnię drzwi.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorInox
  Kod produktu5905367000869