LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 3 samoprzylepna 50 mm inox

Cyfra 3 samoprzylepna 50 mm inox

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Samoprzylepną cyfrą 3 ponumerujesz korytarze, gabinety, ale także przedmioty, takie jak: skrzynka na listy. Produkt został wykonany z trwałego materiału, który doskonale zabezpiecza przed uszkodzeniem. Dzięki temu cyfra posłuży Ci przez wiele lat. Montaż elementu jest wygodny dzięki samoprzylepnej warstwie, którą z łatwością przymocujesz do powierzchni.

   Cechy i zalety

    Samoprzylepna cyfra 3 to produkt, który zastosujesz do oznaczenia wejścia do biur, gabinetów czy pomieszczeń użyteczności publicznej. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej, która cechuje się odpornością na uszkodzenia. Dzięki temu element jest zabezpieczony przed pęknięciami i zachowa swoje walory estetyczne. Kolor inox sprawi, że element będzie się dobrze prezentował w każdym wnętrzu. Dodatkowo połyskująca powierzchnia cyfry sprawi, że będzie ona dobrze widoczna nawet z daleka. Montaż produktu jest łatwy i wygodny dzięki wykorzystaniu elementu samoprzylepnego, który doskonale przywiera do różnego rodzaju powierzchni i łączy trwale tabliczkę ze ścianą. W naszej ofercie dostępne są również inne modele cyfr.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wyraźnie widoczna

    Specyfikacja techniczna

    KolorInox
    Kod produktu5905367000968