LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 3 samoprzylepna 50 mm patyna

Cyfra 3 samoprzylepna 50 mm patyna

14,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Naklejenie cyfry 3 to doskonały pomysł na ponumerowanie pokoju lub mieszkania w bloku. Samoprzylepny numerator nie zniszczy powierzchni drzwi, zapewnia elegancki wygląd i ułatwi zlokalizowanie adresu w budynku. Kolor patyna możesz zestawić z klamkami i zawiasami w pasującej barwie – pasuje do klasycznych aranżacji korytarzy i klatek schodowych.

   Cechy i zalety

    Samoprzylepna cyfra 3 używana jest do oznaczania numerów lokali znajdujących się w budynku. Możesz ją zastosować na przykład na drzwiach prowadzących do Twojego mieszkania w wielorodzinnym bloku. Sprawdzi się także jako numerator piwnic, komórek lokatorskich, skrzynek na listy. Znajduje również zastosowanie do oznaczania kolejności pokoi w biurach, hotelach, przychodniach. Cechuje ją estetyczny wygląd – możesz ją dopasować do dowolnego stylu wykończenia drzwi. Samoprzylepna warstwa kleju na spodniej części cyfry zapewnia dobrą przyczepność, dlatego nie odklei się nawet w pomieszczeniach narażonych na obecność wilgotnego powietrza. W ofercie dostępna jest pełna numeracja – z pojedynczych cyfr możesz złożyć dowolną liczbę.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wyraźnie widoczna

    Specyfikacja techniczna

    KolorPatyna
    Kod produktu5906711213782