icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 3 Stahl aluminium 190 mm grafitowa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 3 Stahl aluminium 190 mm grafitowa
24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wykorzystując praktyczną cyfrę 3 estetycznie wykończysz Twoje drzwi fontowe lub skrzynkę pocztową. Produkt wytworzono z materiału charakteryzującego się odpornością na powstawanie rys oraz na działanie czynników pogodowych. Grafitowy kolor doskonale nadaje się do uzupełnienia jasnej ściany – w ten sposób zyskasz dekoracyjny kontrast.

  Cechy i zalety

  Praktyczną cyfrę 3 możesz z łatwością użyć, aby estetycznie wykończyć Twoje drzwi frontowe lub skrzynkę pocztową. Element wytworzono z materiału, który jest nie tylko trwały, lecz także odporny na tworzenie się rys i na działanie czynników pogodowych – z aluminium. Dzięki temu możesz go użytkować na zewnątrz przez długi czas, a on zachowa niezmiennie piękny wygląd na lata. Do przymocowania cyfry na ścianie z powodzeniem posłużyć Ci uniwersalny klej, który znajdziesz w każdym przydomowym warsztacie. Grafitowa powierzchnia charakteryzuje się ponadczasowym, eleganckim charakterem, który świetnie pasuje do powierzchni w niemalże każdym odcieniu. Możemy Ci również zaproponować inne litery i cyfry w najróżniejszych kolorach.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5906711290875