Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 4 samoprzylepna 100 mm inox

Cyfra 4 samoprzylepna 100 mm inox

24,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cyfra 4 to samoprzylepna tabliczka w kolorze inox. Pasuje do nowoczesnego stylu drzwi – użyjesz jej do ponumerowania mieszkania, pokoi hotelowych, biur i innych lokali. Dzięki temu ułatwi odwiedzającym osobom znalezienie właściwego lokum w budynku. Jej aplikacja zajmuje krótką chwilę i jest bezinwazyjna dla konstrukcji drzwi.

  Cechy i zalety

  Cyfra 4 to samoprzylepna tabliczka, którą możesz zastosować do oznaczenia numeru drzwi. Znajduje zastosowanie na przykład jako numerator mieszkania w wielorodzinnych blokach i domach. Możesz ją również wykorzystać do oznaczania sal lekcyjnych, gabinetów w przychodniach, pokoi w biurowcach czy hotelach – jest uniwersalna. Cechuje się eleganckim, stonowanym wzornictwem, więc będzie odpowiednia zarówno na drzwi w nowoczesnym stylu, jak i bardziej klasycznym. Kolor inox pasuje do zawiasów i klamek w metalicznych barwach. Cyfrę przykleisz bardzo łatwo, ponieważ jest samoprzylepna i nie wymaga stosowania dodatkowego kleju. Nasz asortyment obejmuje pełną numerację, dzięki czemu wszystkie pokoje w budynku lub na piętrze będą oznakowane liczbami w tym samym stylu.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorInox
  Kod produktu5905367000876