LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 4 samoprzylepna 50 mm patyna

Cyfra 4 samoprzylepna 50 mm patyna

14,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cyfra 4 posiada elegancki kolor patyna, dlatego pasuje zarówno do nowoczesnych drzwi z płyt MDF, jak i klasycznych drewnianych elementów stolarki drzwiowej. Stosuje się ją do oznaczania numerów drzwi i skrzynek na listy. Nasza oferta obejmuje cyfry w pełnej numeracji od 0 do 9, więc skompletujesz samoprzylepny zestaw do oznaczenia wszystkich lokali w budynku.

   Cechy i zalety

    Cyfra 4 to samoprzylepna tabliczka, którą przykleja się na powierzchnię drzwi do mieszkania lub pokoju w budynku. Sprawdzi się w blokach wielorodzinnych do oznaczania numeracji lokali mieszkalnych. Możesz zastosować ją również w branży hotelowej jako numerator drzwi do apartamentów, gabinetów w przychodniach, sal w biurowcach itp. Tabliczkę zamontujesz szybko i wygodnie dzięki samoprzylepnej warstwie umiejscowionej na jej spodzie. Produkt z łatwością przymocujesz do większości suchych powierzchni – drewna, stali, płyt MDF. Cechuje go estetyczny wygląd, dlatego pasuje do eleganckich dodatków. Patyna to kolor, który można ładnie skomponować z odcieniami złota. W naszej ofercie znajdziesz cyfry od 0 do 9, z których złożysz dowolną liczbę.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wyraźnie widoczna

    Specyfikacja techniczna

    KolorPatyna
    Kod produktu5906711213799