icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 4 Stahl aluminium 190 mm grafitowa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 4 Stahl aluminium 190 mm grafitowa
24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Praktyczna cyfra 4 nadaje się idealnie do wykończenia Twoich drzwi frontowych lub skrzynki na listy. Wykorzystane do jej wytworzenia aluminium odznacza się odpornością na powstawanie rys oraz na działanie czynników zewnętrznych. Grafitowy produkt będzie się ładnie prezentować na jaśniejszej ścianie, tworząc przykuwający spojrzenia kontrast.

  Cechy i zalety

  Przy pomocy praktycznej cyfry 4 ładnie wykończysz Twoje drzwi frontowe lub skrzynkę pocztową. Wykonanie z trwałego aluminium sprawia, że produkt jest odporny na niekorzystne działanie różnych czynników zewnętrznych. Możesz go zatem umieścić na zewnątrz, nie martwiąc się przy tym, że wypłowieje on wskutek silnego słońca lub ulegnie korozji z powodu nadmiernej wilgoci. Element przymocujesz do ściany uniwersalnym klejem, znajdującym się z pewnością w przydomowym warsztacie. Powierzchnia w kolorze grafitowym może zostać połączona z dowolnym odcieniem ściany, nadając całej kompozycji elegancki i ponadczasowy charakter. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdują się także inne cyfry i liczby, które przypadną Ci do gustu.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5906711290882