icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 5 samoprzylepna 100 mm inox

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 5 samoprzylepna 100 mm inox
24,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Tabliczka w kształcie cyfry 5 jest elementem umożliwiającym numerowanie drzwi w budynkach mieszkalnych lub użyteczności publicznej, na przykład w biurach administracyjnych. Kolor inox idealnie pasuje do barwy większości drzwi, sprawiając, że w widoczny sposób wyróżnia się na tle powierzchni. Tabliczka posiada warstwę kleju, dzięki czemu można ją w szybki sposób zamontować.

  Cechy i zalety

  Cyfra 5 jest samoprzylepną tabliczką, która może zostać przeznaczona do oznaczenia numeru drzwi wewnątrz budynków, na przykład mieszkalnych lub administracyjnych. Produkt wyróżnia się wielkością, która pozwala na widoczne oznakowanie powierzchni drzwi. Tabliczka posiada warstwę kleju na tylnej stronie, dzięki czemu jej montaż jest wyjątkowo prosty i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi – wystarczy ją nakleić w wybranym miejscu. Zastosowany klej zapewnia doskonałą przyczepność, więc cyfra w mocny sposób jest przyklejona do drzwi. Metaliczny kolor sprawia, że cyfra wyróżnia się na tle dowolnej kolorystyki drzwi. Barwa produktu umożliwia jej skomponowanie z wyglądem konstrukcji, na przykład z okuciami czy klamkami.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorInox
  Kod produktu5905367000883