Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 5 samoprzylepna 50 mm patyna

Cyfra 5 samoprzylepna 50 mm patyna

14,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Samoprzylepna cyfra 5 jest przeznaczona do numerowania mieszkań, pokojów, gabinetów, sal i innych lokali w budynku – ułatwia trafienie pod właściwy adres. Klej zastosowany na jej spodniej stronie zapewnia dobrą przyczepność do większości materiałów stosowanych do wyrobu drzwi. Kolor patyna pasuje do klasycznego stylu w budownictwie.

  Cechy i zalety

  Cyfra 5 to samoprzylepna tabliczka umieszczana na powierzchni drzwi prowadzących do mieszkania lub pokoju hotelowego. Znajdzie również zastosowanie w innych budynkach, w których stosuje się numerację na drzwiach, na przykład w biurowcach, urzędach, szkołach. Możesz ją również nalepić na skrzynkę na listy lub przy wejściu do piwnicy – czytelna czcionka ułatwi odnalezienie miejsca pod właściwym numerem. Produkt cechuje się estetycznym wyglądem – jego powierzchnia w kolorze patyna pasuje do eleganckich elementów wykończenia drzwi. Będzie pasować do zawiasów i klamek w odcieniach złota. Montaż cyfry jest banalnie prosty, ponieważ przykleja się ją do powierzchni drzwi. Nie trzeba używać kleju i połączeń mechanicznych, które mogłyby naruszyć konstrukcję skrzydła.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorPatyna
  Kod produktu5906711213805