Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 5 Stahl 190 mm aluminium złoty brąz

Cyfra 5 Stahl 190 mm aluminium złoty brąz

26,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Aby goście, listonosz czy inni odwiedzający Twoje mieszkanie, biuro lub gabinet mogli łatwo odnaleźć odpowiedni lokal, możesz zamontować na swoich drzwiach bądź fasadzie budynku właściwą cyfrę. Cyfra 5 została wykonana z materiału, który charakteryzuje się długą żywotnością, a także odpornością na uszkodzenia i dlatego jest idealnym tworzywem dla tego typu produktów.

  Cechy i zalety

  Dzięki modnemu i wyrazistemu kolorowi, jakim jest złoty brąz, goście już z daleka zobaczą numer zamontowany na drzwiach bądź ścianie budynku. Cyfra została wykonana z odpornego na warunki atmosferyczne aluminium, dlatego z łatwością można ją zamontować także na zewnątrz. Jeden ze standardowych krojów czcionki, jaki wykorzystano do projektu tego produktu, czyni ją czytelną nawet z daleka. W połączeniu z kolorem cyfra będzie się idealnie prezentowała na podłożu o każdej barwie, współgrając z klasycznym bądź nowoczesnym otoczeniem i wystrojem. Aluminium charakteryzuje się również szybkością w czyszczeniu, do którego wystarczy Ci jedynie mokra szmatka. Cyfra odznacza się łatwym montażem, w czasie którego będzie Ci potrzebny młotek i gwoździe.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorZłoty brąz
  Kod produktu5906711277593