Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 5 Stahl aluminium 190 mm grafitowa

Cyfra 5 Stahl aluminium 190 mm grafitowa

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Grafitowa cyfra 5 służy do numerowania budynków. Jej kolor będzie dobrze widoczny na jasnym tle również z większej odległości. Produkt cechuje się eleganckim wyglądem i jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. Nie niszczy się pod wpływem czynników atmosferycznych. Mocuje się go do fasady lub drzwi. Dostępne są również inne cyfry.

   Cechy i zalety

    Cyfra 5 to numerator stosowany do oznaczania domów – mocuje się go do powierzchni drzwi lub frontów w miejscu widocznym od strony ulicy. Produkt w kolorze grafitowym zaleca się umieścić na jasnym tle – wówczas jest dobrze na nim widoczny i cyfra jest czytelna nawet z większej odległości. W tym celu zastosowano też do jej wyrobu prostą czcionkę. Dlatego dobrze skomponuje się zarówno z nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym stylem otoczenia. Produkt został wykonany z aluminium, więc cechuje się wytrzymałością na działanie czynników atmosferycznych. Nie koroduje, co zapewnia zachowanie jego estetycznego wyglądu na zewnątrz budynku. Mocuje się go w łatwy i szybki sposób. W naszej ofercie znajdziesz również inne cyfry, z których można złożyć dowolną liczę dwu- czy trzycyfrową.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wyraźnie widoczna

    Specyfikacja techniczna

    KolorGrafit
    Kod produktu5906711290899