Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 6/9 ANO mosiądz polerowany 37 mm

Cyfra 6/9 ANO mosiądz polerowany 37 mm

8,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cyfra służy do oznaczania drzwi z numerem 6 lub 9. Sprawdzi się jako numerator drzwi w budynkach prywatnych i służbowych. Czytelność znaku zapewnia prosty krój czcionki i wypukły kształt. Kolor mosiądz polerowany pasuje do eleganckiego wystroju hallów i korytarzy. Cyfra dostępna jest również w barwie srebrnej. Oferowane są numery od 0 do 9.

   Cechy i zalety

    Cyfra 6 lub 9 to oznaczenie stosowane na drzwiach wejściowych do mieszkania. Znajdzie swoje miejsce również w budynkach użyteczności publicznej jako numerator pokojów hotelowych, gabinetów w urzędach czy sal lekcyjnych w szkołach. Pasuje do wnętrz urządzonych zgodnie z klasycznymi standardami – kolor mosiądz polerowany podkreśli elegancki wygląd drzwi i ich okuć. Cyfra jest błyskawiczna do naklejenia, ponieważ nie wymaga stosowania kleju. Na jej spodniej części znajduje się taśma samoprzylepna, zapewniająca dobrą przyczepność do większości suchych i gładkich powierzchni. W naszym asortymencie znajdziesz pełen wybór numeratorów, więc z pewnością dobierzesz odpowiedni produkt do oznaczenia drzwi w Twoim domu lub biurze.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wyraźnie widoczna

    Specyfikacja techniczna

    KolorMosiądz
    Kod produktu5905367000050