icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 6/9 samoprzylepna 50 mm złota

Cyfra 6/9 samoprzylepna 50 mm złota

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cyfra 6 lub 9 jest stosowana do oznaczenia korytarzy, biur czy pokoi hotelowych. Produkt wyróżnia się estetyczną formą – wypukły front zdobi złota barwa. Dzięki atrakcyjnej formie, element będzie widoczny z daleka, a Ty szybko odnajdziesz dane miejsce. Montaż elementu wykonasz samodzielnie, korzystając z samoprzylepnej taśmy.

  Cechy i zalety

  Cyfrę 6 lub 9 wykorzystasz do oznaczenia pomieszczeń publicznych. Produkt znakomicie sprawdzi się do ponumerowania korytarzy, biur czy pokoi hotelowych. Element został wykonany z trwałego materiału – stopu cynku oraz aluminium. Dzięki temu jest odporny na uszkodzenia oraz zarysowania. Tabliczka informacyjna na wypukły kształt, który został dodatkowo podkreślony złotym odcieniem. W ten sposób cyfra jest widoczna nawet ze znacznej odległości, a Ty szybko odnajdziesz poszukiwane miejsce. Złota barwa cyfry będzie dobrze się prezentowała w otoczeniu jasnych ścian oraz eleganckich, ciemnych drzwi. Element jest łatwy w montażu dzięki samoprzylepnej warstwie. W naszej ofercie produkt znajdziesz także w wersji mocowanej na kołki.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorZłoty
  Kod produktu5906711267693