icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 7 plastikowa brązowa 180 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 7 plastikowa brązowa 180 mm
9,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cyfra 7 w kolorze brązowym, sprawdzi się podczas oznaczania mieszkania, domu lub skrzynki na listy. Produkt został wykonany z trwałego materiału, jakim jest tworzywo sztuczne. Dzięki niemu element zachowa nienaganny wygląd mimo niekorzystnych czynników zewnętrznych. W naszej ofercie znajdują się także dopasowane kolorystycznie litery.

  Cechy i zalety

  Cyfra 7 w kolorze brązowym, została wykonana z trwałego materiału – tworzywa sztucznego, dlatego idealnie sprawdzi się na zewnątrz budynków lub jako numeracja Twojej skrzynki pocztowej. Produkt zachowa swój kształt mimo niekorzystnych warunków zewnętrznych. Element sprawdzi się także jako oznaczenie korytarzy lub pokoi hotelowych. Dzięki wypukłej formie oraz brązowej kolorystyce, produkt będzie dobrze widoczny ze znacznych odległości. Ponadto ciemna tonacja jest na tyle uniwersalna, że cyfrę w łatwy sposób dopasujesz do niemalże każdej elewacji czy posesji. Do tabliczki zostały dołączone kołki, za pomocą których przytwierdzisz element do powierzchni. Do cyfry dobierzesz w odpowiednim kolorze także litery – A, B.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorBrązowy
  Kod produktu5906711250145