icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 7 samoprzylepna 100 mm inox

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 7 samoprzylepna 100 mm inox
24,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cyfra 7 to samoprzylepny numerator na drzwi. Jego przyklejenie trwa chwilę i jest bezinwazyjne dla płyty skrzydła. Oznaczenie cechuje się nowoczesnym stylem czcionki i kolorem inox, który dopasujesz do metalicznych okuć drzwi. Cyfra jest dobrze widoczna zarówno na jasnym, jak i ciemnym tle, co ułatwia odnalezienie właściwego lokalu.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna cyfra 7 przeznaczona jest do oznaczania mieszkań i lokali w budynkach. Ułatwi trafienie pod właściwy adres w hotelu, przychodni, szkole, urzędzie i biurze, ponieważ jest wyraźna i czytelna. Nakleja się ją na drzwiach za pomocą jej samoprzylepnej strony – nie wymaga wiec stosowania dodatkowych klejów i wkrętów, które mogłyby naruszyć powierzchnię. Zapewnia bardzo dobrą przyczepność i estetyczny wygląd. Kolor inox stanowi uzupełnienie nowoczesnego stylu drzwi. Dopasuje się również do tradycyjnych skrzydeł drzwiowych, w których zastosowano zawiasy i klamki w metalicznej barwie. Została wykonana z materiału, który nie rdzewieje, więc na długo zachowa swój oryginalny wygląd. W naszej ofercie dostępna jest pełna numeracja, co ułatwi Ci dopasowanie produktu do potrzeb.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorInox
  Kod produktu5905367000906