icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 7 samoprzylepna 4 x 4,7 cm PCV grafitowa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 7 samoprzylepna 4 x 4,7 cm PCV grafitowa
7,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cyfra 7 to produkt, który znajdzie swoje zastosowanie podczas oznaczania pomieszczeń służbowych i hotelowych. Możesz ją także użyć do numeracji skrzynki na listy. Produkt został wykonany z trwałego materiału PCV, dlatego nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Tabliczkę z numerem z łatwością zamocujesz do ściany lub drzwi.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna cyfra 7 jest montowana w pomieszczeniach publicznych – korytarzach, toaletach, pokojach hotelowych i prywatnych gabinetach. Dzięki numeracji pomieszczenia łatwo zlokalizować. Produkt został wykonany z PCV – tworzywa sztucznego, które cechuje wysoka trwałość i odporność na pęknięcia, zarysowania oraz odpryski. Dzięki temu cyfra będzie zabezpieczona przed uszkodzeniami i zachowa swoje walory estetyczne. Uwypuklony front elementu jest widoczny nawet z dużych odległości. Grafitowy kolor dobrze prezentuje w każdym wnętrzu. Dodatkowo nadaje tabliczce elegancki wygląd. Produkt możesz zamontować samodzielnie dzięki samoprzylepnemu materiałowi, który znajduje się pod spodem tabliczki. W naszej ofercie znajdziesz także cyfry w kolorze oliwkowym.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5906681288179