icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 7 samoprzylepna 50 mm inox

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 7 samoprzylepna 50 mm inox
12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Samoprzylepna cyfra 7 została wykonana ze stali nierdzewnej. Dzięki temu produkt jest odporny na korozję oraz uszkodzenia – zapewni długotrwały okres użytkowania. Kolor inox nadaje estetyczny połysk, dzięki czemu produkt elegancko prezentuje się w każdym wnętrzu. Mocowanie elementu wykonasz bez użycia narzędzi dzięki samoprzylepnej warstwie.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna cyfra 7 jest stosowana jako tabliczka informacyjna w miejscach publicznych. Produkt pomoże Ci w odpowiedni sposób oznaczyć gabinety, korytarze, pokoje oraz biura. Dodatkowo element możesz zamocować na skrzynce na listy. Element został wykończony w kolorze inox. Dzięki temu produkt odpowiednio odbija światło i jest widoczny nawet z dużej odległości. Ułatwi to odnalezienie poszukiwanego miejsca. Estetyczne wykonanie sprawia, że produkt prezentuje się w elegancki sposób i doskonale wkomponuje się w pomieszczenie o charakterze usługowym. Montaż cyfry jest łatwy i wykonasz go bezproblemowo. Produkt zawiera samoprzylepną warstwę, co pozwoli uniknąć pracochłonnego montażu. W ofercie sklepu są dostępne także inne tabliczki.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorInox
  Kod produktu5905367001002