icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 8 plastikowa brązowa 180 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 8 plastikowa brązowa 180 mm
9,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie cyfry 8 pozwoli Ci w łatwy sposób oznaczyć drzwi mieszkania czy skrzynkę na listwy. Dzięki uniwersalności, element wykorzystasz także do numerowania pomieszczeń użytku publicznego. Produkt odznacza się estetyczną formą, a brązowy kolor sprawia, że będzie się świetnie prezentował na jasnym tle elewacji lub ściany.

  Cechy i zalety

  Cyfra 8 w kolorze brązowym posłuży Ci do oznaczenia Twojego domu lub skrzynki na listy. Element sprawdzi się także do numerowania pokoi hotelowych lub pomieszczeń biurowych. Do przytwierdzenia elementu wykorzystasz kołki, które znajdują się w zestawie. Tabliczka informacyjna posiada wypukły front w kolorze niebieskim, dzięki czemu będzie dobrze widoczna. Uniwersalny kolor sprawia, że element będzie się dobrze prezentował w towarzystwie jasnej elewacji lub metalowego ogrodzenia, będąc jednocześnie ozdobą całej posesji. Do wykonania tabliczki wykorzystano stop cynku oraz aluminium, dzięki czemu produkt jest odporny na niekorzystane warunki atmosferyczne. Do produktu możesz dobrać także inne cyfry, by stworzyć pełny numer.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorBrązowy
  Kod produktu5906711250152