icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 8 samoprzylepna 100 mm inox

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 8 samoprzylepna 100 mm inox
24,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cyfrę 8 nakleja się na drzwiach wewnątrz budynku – oznaczenia prowadzi gości do właściwego wejścia do mieszkania, biura, gabinetu czy sali. Charakteryzuje ją elegancki wygląd, który doskonale pasuje do nowoczesnych modeli drzwi z metalicznym wykończeniem. W ofercie dostępne są też komplementarne wobec niej cyfry od 0 do 9.

  Cechy i zalety

  Cyfra 8 to oznakowanie stosowane na drzwiach w budynkach, w których jest dużo lokali. Możesz użyć jej do wskazania numeru swojego mieszkania w bloku, dzięki czemu Twoi goście łatwo trafią pod właściwy adres. Doskonale sprawdzi się również do numerowania pokoi hotelowych, gabinetów lekarskich, sal szkolnych. Może być również zastosowana w urzędach i biurach do łatwiejszego odnalezienia danego pokoju. Produkt nie wymaga używania do aplikacji dodatkowego kleju – jest samoprzylepny, dlatego łatwo go przytwierdzisz do danej powierzchni. Jego metaliczny kolor inox pasuje zarówno do nowoczesnego, jak i bardziej tradycyjnego stylu drzwi. Możesz go dopasować do klamek, zawiasów i innych metalowych elementów uzupełniających stolarkę drzwiową.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorInox
  Kod produktu5905367000913