icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 8 samoprzylepna 4 x 4,7 cm PCV grafitowa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 8 samoprzylepna 4 x 4,7 cm PCV grafitowa
7,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Samoprzylepna cyfra 8 to produkt, którym oznaczysz pomieszczenia służbowe – gabinety, biura oraz hotelowe korytarze. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego PCV, dlatego cechuje go trwałość i odporność na uszkodzenia – produkt posłuży Ci przez wiele lat, zachowując atrakcyjny wygląd. Element zamontujesz dzięki samoprzylepnej warstwie.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna cyfra 8 w kolorze grafitowym to produkt, który znajdzie swoje zastosowanie w miejscach o charakterze publicznym, jak: sale, biura, pokoje hotelowe czy gabinety lekarskie. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego PCV, dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia. Trwały materiał zapewni długie użytkowanie elementu. Cyfra posiada uwypuklony front, który nadaje jej elegancką formę. Dzięki temu będzie pasowała do estetycznych pomieszczeń hotelowych czy biurowych. Montaż produktu jest łatwy dzięki samoprzylepnej warstwie, którą swobodnie przymocujesz do różnego rodzaju powierzchni. Dzięki temu mocowanie wykonasz szybko, oszczędzając czas. W ofercie sklepu dostępne są również inne modele tabliczek z numeracją.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5906681288186