LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 8 samoprzylepna 50 mm inox

Cyfra 8 samoprzylepna 50 mm inox

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Samoprzylepna cyfra 8 została wykonana z trwałego materiału, który doskonale zabezpiecza przed pęknięciami oraz zarysowaniami. Dzięki temu produkt będzie się estetycznie prezentował mimo upływu lat. Mocowanie tabliczki w kolorze inox wykonasz szybko i sprawnie dzięki samoprzylepnej warstwie, która mocno przywiera do powierzchni.

   Cechy i zalety

    Samoprzylepna cyfra 8 w metalicznym kolorze inox będzie doskonałym dodatkiem do wyposażenia wnętrz biur, gabinetów, pokoi lub korytarzy. Produkt został wykonany z solidnych i trwałych materiałów, które skutecznie zabezpieczają przed powstawaniem ubytków, pęknięć oraz zarysowań. Element pomoże oznaczyć miejsca przeznaczone do użytku publicznego, tak by można było je łatwo zlokalizować. Dzięki samoprzylepnej warstwie, produkt wygodnie zamontujesz do różnych powierzchni. Dzięki temu będzie solidnie przytwierdzony przez długi czas. Gładka powierzchnia cyfry sprawia, że element możesz łatwo wyczyścić przy pomocy zwykłej ściereczki, co pozwoli zachować jej estetyczny wygląd. W ofercie produkt jest dostępny w różnych wzorach.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wyraźnie widoczna

    Specyfikacja techniczna

    KolorInox
    Kod produktu5905367001019