LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 8 Stahl 190 mm aluminium złoty brąz

Cyfra 8 Stahl 190 mm aluminium złoty brąz

26,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zamontowanie cyfry na drzwiach gabinetu, biura czy mieszkania, a także na skrzynce pocztowej to dobry sposób na wskazanie gościom oraz listonoszowi właściwego adresu. Cyfrę 8 zamontujesz w prosty i szybki sposób, a dzięki materiałowi, z jakiego została wykonana, będzie się utrzymywała na Twoich drzwiach czy innej powierzchni przez długie lata.

   Cechy i zalety

    Cyfra 8 została wykonana z aluminium, materiału, który jest znany ze swojej trwałości i długiej żywotności. Materiał ten jest także odporny na działanie zjawisk atmosferycznych, dzięki czemu możesz go umieścić na zewnętrznych drzwiach domu lub na fasadzie budynku. Dodatkowo aluminium sprawia, że produkt jest łatwy w czyszczeniu – jedyne, czego potrzebujesz, to wilgotna szmatka, którą przetrzesz przedmiot. Modna barwa złoty brąz pozwala na zamontowanie cyfry zarówno w klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym otoczeniu. Krój czcionki, jakiej użyto do zaprojektowania cyfry, jest standardowy, dlatego będzie ona dobrze widoczna nawet z daleka. Sam montaż zajmie Ci chwilę, a będziesz do niego potrzebował tylko młotka, ponieważ cyfrę zamocujesz poprzez jej przybicie do podłoża.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wyraźnie widoczna

    Specyfikacja techniczna

    KolorZłoty brąz
    Kod produktu5906711277623