icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 8 Stahl aluminium 190 mm grafitowa

Cyfra 8 Stahl aluminium 190 mm grafitowa

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Praktyczna Cyfra 8 pozwoli Ci estetycznie wykończyć Twoje drzwi frontowe lub skrzynkę pocztową. Zastosowane do jej wykonania aluminium jest odporne na powstawanie rys oraz na szkodliwe działanie najróżniejszych czynników atmosferycznych. Dzięki temu element może Ci służyć przez długie lata, zachowując swoją funkcjonalność.

  Cechy i zalety

  Zastosowanie praktycznej cyfry 8 stanowi świetny sposób na wykończenie Twoich drzwi frontowych lub skrzynki pocztowej. Do jej wyprodukowania użyto aluminium, charakteryzujące się odpornością na tworzenie się szpecących rys i na działanie różnych czynników pogodowych, takich jak silne słońce czy nadmierna wilgoć. Aby prawidłowo zamocować element wykorzystaj uniwersalny klej – z pewnością znajduje się on w Twoim przydomowym warsztacie. Grafitowy odcień jest dość wyrazisty – dlatego też może Ci on posłużyć do uzupełnienia powierzchni w każdym kolorze. Produkt świetnie sprawdzi się na nieco jaśniejszym tle, tworząc piękny kontrast, który pozwoli Ci ożywić kompozycję dekoracyjną. Asortyment naszego sklepu obejmuje też cyfry i liczby utrzymane w innej kolorystyce.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5906711290929