icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 9 plastikowa brązowa 180 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 9 plastikowa brązowa 180 mm
9,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie cyfry 6 lub 9 to sposób na estetyczne oznaczenie mieszkania lub domu. Tabliczkę możesz zamocować do drzwi wejściowych, ale także umieścić na skrzynce pocztowej. W procesie produkcji wykorzystano tworzywo sztuczne. Materiał jest uodporniony na niekorzystne warunki atmosferyczne, dlatego cyfra zachowa swój wygląd.

  Cechy i zalety

  Cyfrę 6 lub 9 wykorzystasz do oznaczania Twojego domu, skrzynki na listy czy też ponumerowania pomieszczeń biurowych. Produkt posiada klasyczną formę, która została zwieńczona brązową, ciemną barwą. Dzięki swej uniwersalności, element będzie się dobrze prezentował zarówno w klasycznie wykończonym wnętrzu, jak i połączeniu z jasną elewacją czy metalowym ogrodzeniem. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego. Użycie tego materiału sprawia, że cyfra jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dlatego zachowa atrakcyjną formę, służąc Ci przez długi czas. Tabliczkę zainstalujesz, korzystając z dołączonych do kompletu kołków. W naszej ofercie znajdują się także litery A, B w podobnej kolorystyce.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorBrązowy
  Kod produktu5906711250169