icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 9 samoprzylepna 4 x 4,7 cm PCV oliwkowa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 9 samoprzylepna 4 x 4,7 cm PCV oliwkowa
7,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Samoprzylepna cyfra 9 w kolorze oliwkowym. Produkt zamocujesz do oznaczenia miejsc, takich jak: korytarze, biura oraz gabinety w biurowcach czy hotelach. Element będzie się estetycznie prezentował w miejscach publicznych, komponując się z klasycznym wystrojem. Montaż produktu wykonasz szybko dzięki samoprzylepnej warstwie.

  Cechy i zalety

  Samoprzylepna cyfra 9 to estetycznie wykonany produkt, który doskonale sprawdzi się w miejscach publicznych. Produkt ponumeruje korytarze, biura czy też gabinety w biurowcach lub hotelach. Element został wykonany z trwałego i solidnego tworzywa sztucznego PCV, dzięki czemu jest odporny na pęknięcia oraz zarysowania. Produkt posłuży Ci przez wiele lat. Kolor oliwkowy sprawi, że element będzie się estetycznie prezentował w każdym pomieszczeniu. Wypukły front cyfry zapewni jej doskonałą prezencję. Elegancka tabliczka będzie spójnie łączyła się ze stylem wnętrza. Montaż produktu jest łatwy i wygodny. Zamocujesz go za pomocą warstwy samoprzylepnej. W naszej ofercie znajdziesz także elementy w innych wzorach i kolorach.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorOliwkowy
  Kod produktu5906681288391