Zobacz więcej Drzewa owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzewa owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Czereśnie w odmianach

Czereśnie w odmianach

49,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Czereśnia to drzewo owocowe, które świetnie radzi sobie w polskich warunkach klimatycznych i jest łatwe w pielęgnacji. Dzięki temu, niewielkim nakładem pracy, możesz cieszyć się świeżymi, zdrowymi owocami prosto ze swojego ogrodu. Dodatkowym walorem czereśni są kwitnące wiosną, pięknie pachnące kwiaty. Dostępność różnych odmian pozwali Ci na wybór ulubionego rodzaju czereśni.

   Cechy i zalety

    Drzewa owocowe w przydomowym sadzie to zarówno element dekoracyjny, jak i pewne źródło świeżych, sezonowych owoców. Doskonałym przykładem jest prezentowana tutaj czereśnia w odmianach. Już w kwietniu jej gałęzie pokrywają się licznymi, drobnymi kwiatami o białej lub różowej barwie, tworząc wraz z zielenią pozostałych roślin piękną kompozycję w ogrodzie. Jednak głównym powodem jej uprawy są soczyste, słodkie owoce dojrzewające od późnej wiosny do końca lipca. W zależności od odmiany czereśnia daje owoce o żółtym lub czerwonym kolorze, nadające się do spożywania na surowo lub do wykorzystania w przetworach. Drzewo to jest odporne na działanie szkodników i łatwe w pielęgnacji. Dobrze radzi sobie w krajowych warunkach klimatycznych.

    • Różne odmiany czereśni
    • Przekorzenione w pojemnikach

    Specyfikacja techniczna

    Nazwa łacińskaPrunus avium
    Odmianamix
    Wilgotność glebyŻyzna
    Kod produktu5907547740794