Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Frezy do frezarek

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Frezarki

Strzałka w prawo

Akcesoria do frezarek

Strzałka w prawo

Frezy do frezarek

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Frezy widiowe do drewna GRAPHITE trzpień 8mm 1 kpl

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: FIXERO

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży internetowej.

152
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Frezy widiowe, trzpień 8 mm, zestaw 15 sztuk 56H241 marki GRAPHITE to zestaw różnorodnych frezów widiowych ze średnicą trzpienia 8 mm, przeznaczony do pracy z drewnem, sklejką, PCV i płytami wiórowymi. Otrza Wykonane z trwałego oraz odpornego na zużycie węglika spiekanego (ostrze) i TCT, będzie nieocenionym narzędziem przez długi czas użytkowania.

      Cechy i zalety

      • Obróbka drewna - idealne do precyzyjnego frezowania krawędzi, rowków i innych detali w drewnie.
      • Sklejka - frezy doskonale nadają się do obróbki sklejki, zapewniając gładkie oraz precyzyjne cięcia.
      • PCV - umożliwiają dokładne frezowanie elementów wykonanych z PCV, gwarantując czyste krawędzie bez uszkodzeń materiału.
      • Płyty wiórowe - sprawdzają się przy obróbce płyt wiórowych, ułatwiając kształtowanie i wycinanie otworów.
      • Prace stolarskie - do wykonywania złożonych detali i zdobień w meblarstwie oraz pracach wykończeniowych.
      • Tworzenie połączeń - umożliwiają frezowanie rowków do połączeń na wpusty i pióra w elementach drewnianych.
      • Projektowanie dekoracyjne - doskonałe do wykonywania ozdobnych krawędzi i profili na elementach z drewna oraz PCV.

      Informacje prawne

      • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

      Specyfikacja techniczna

      Typ produktuFrez kształtowy
      Liczba sztuk w opakowaniu15
      Rodzaj opakowaniaZestaw
      Gwarancja producenta2 lata
      MarkaGraphite
      Kod EAN5902062046000