icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Frezarki

Strzałka w prawo

Akcesoria do frezarek

Strzałka w prawo

Akcesoria do frezarek

. W tej kategorii produktów w sklepach Castoramy znajdziesz akcesoria do frezarek, które ułatwią wykonywanie prac frezarskich. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Filtry

Akcesoria do frezarek

. W tej kategorii produktów w sklepach Castoramy znajdziesz akcesoria do frezarek, które ułatwią wykonywanie prac frezarskich. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

59 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Frezarki

Wyświetlanie 24 z 59 produktów

Załaduj więcej

AKCESORIA DO FREZARKI

Frezarki to urządzenia przeznaczone do obróbki różnych powierzchni, powszechnie używane w domowych i profesjonalnych warsztatach. Najczęściej kształtuje się nimi materiały drewniane, ale dzięki dodatkowym końcówkom można obrabiać również metal i tworzywa sztuczne. W tej kategorii produktów w sklepach Castoramy znajdziesz akcesoria do frezarek, które ułatwią wykonywanie prac frezarskich. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

FREZY I ICH ZASTOSOWANIE

Frezy umożliwiają kształtowanie i wygładzanie krawędzi materiałów poprzez ich skrawanie. Frezowanie płaszczyzn jest jedną z najczęściej wykonywanych przy użyciu frezarki prac. Za pomocą frezów można też wykonywać rowki na wykańczanych powierzchniach oraz kształtować gwinty, połączenia wpustowe czy koła zębate. Frezy do drewna najczęściej używane są do zaokrąglania i ukosowania krawędzi oraz wykonywania nacięć dekoracyjnych.

FREZY DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Prace prowadzone przy użyciu frezarki mogą być bardzo różne, dlatego też w naszej ofercie znajdziesz frezy przeznaczone do różnorodnych zadań. Na półkach w Castoramie znalazły się frezy rowkujące, zaokrąglające, frezy proste oraz służące do przygotowania zawiasów. Znajdziesz tutaj zestawy do tworzenia wręgów oraz wiertła z fazownikiem. Przygotowaliśmy dla Ciebie także końcówki umożliwiające wycinanie gniazd styropianowych.

FREZY W ODPOWIEDNIM ROZMIARZE

Wszystkie dostępne w naszej ofercie frezy to solidne produkty. Wytrzymałe materiały, z których zostały wykonane dają Ci gwarancję długotrwałego użytkowania. Na naszych półkach znajdziesz frezy w różnych rozmiarach. Najmniejsze z nich mają średnice zaczynające się od sześciu milimetrów, zaś największe to frezy o średnicy ponad czterdziestu milimetrów.

BUDOWA I RODZAJE FREZÓW

Frezy mogą przybierać nie tylko róże rozmiary, ale także różne kształty. Funkcje frezów zależą od ich budowy. W zależności od zadań, w których są wykorzystywane mogą w znaczący sposób różnić się wyglądem od siebie. Do najczęściej wykorzystywanych należy zaliczyć frezy kształtowe, walcowe, tarczowe i palcowe. Frezy dzieli się także ze względu na sposób ich montażu we frezarce. Mowa tutaj o frezach nasadowych lub trzpieniowych.

Frezy walcowe wykorzystywane są w obróbce powierzchni płaskich. Frezy palcowe służą do wykonywania i obrabiania klinów, rowków na wpusty oraz wgłębień. Frezy tarczowe pomogą Ci wykonać rowki, wcięcia i inne tego typu prace. Frezy kształtowe to najszersza grupa frezów. W tej kategorii znajdą się wszystkie pozostałe frezy pozwalające na obróbkę różnego typu profili.

W naszej ofercie znajdziesz także frezy trzpieniowe. Są to frezy wyposażone w trzpień, dzięki temu do ich zamocowania nie potrzebujesz dodatkowych elementów. Frezy trzpieniowe to najczęściej frezy palcowe. W odróżnieniu do palcowych frezy walcowe i tarczowe to montażu wymagają dodatkowego trzpienia, są to bowiem frezy nasadowe. Ten rodzaj frezów mocuje się na trzpieniu frezarskim o takiej samej średnicy, jak otwór we frezie.

AKCESORIA DO FREZARKI TO NIE TYLKO FREZY

Pod pojęciem akcesoria do frezarki kryją się nie tylko pojedyncze frezy. W asortymencie znajdują się także przejrzyście uporządkowane i gotowe do użycia zestawy frezowe. Oferujemy również trzpienie mocujące, które, wraz z podkładkami i nakrętkami, ułatwią zamocowanie potrzebnej końcówki.

JEDNA FREZARKA WIELE MOŻLIWOŚCI

Kupując dodatkowe akcesoria do frezarki poszerzać obszar prac jakie możesz wykonać oraz materiałów, z którymi możesz pracować. Niezależnie od tego czy zajmujesz się zawodowo obróbką różnego rodzaju materiałów, czy też hobbystycznie majsterkujesz w swoim warsztacie, w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz wszystko, co niezbędne w Twojej pracy.

OBRÓBKA MATERIAŁÓW Z CASTORAMĄ

W Castoramie proponujemy Ci nie tylko frezarki oraz różnorodne akcesoria do tego elektronarzędzia. W naszej ofercie znajdziesz także bogaty wybór innych urządzeń służących obróbce różnorodnych materiałów. Nie czekaj, już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz narzędzia, których nie może zabraknąć w Twoim warsztacie.