Zobacz więcej Akcesoria do wiertarek i wkrętarek
Otwornice diamentowe Techtool M14 zestaw 5 sztuk 6-68mm 1 kpl.
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Narzędzia365
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży internetowej.
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Zestaw otwornic diamentowych TECHTOOL TTHS01 to doskonały wybór dla każdego, kto potrzebuje precyzyjnych i trwałych narzędzi do wiercenia w najtwardszych materiałach. W zestawie znajdziesz 5 koron diamentowych w popularnych rozmiarach: 6 mm, 8 mm, 10 mm, 35 mm i 68 mm, które umożliwiają wykonywanie otworów pod kołki rozporowe, podejścia wodno-kanalizacyjne czy puszki elektryczne.
Diamentowe nasypy o wysokości 1,5 cm zapewniają nie tylko agresywne cięcie, ale również dłuższą żywotność w porównaniu do konkurencyjnych produktów. Dzięki technologii próżniowego lutowania, koronki są odporne na wysokie temperatury i korozję – co przekłada się na niezawodność podczas długotrwałej pracy.
Zestaw TECHTOOL TTHS01 sprawdzi się zarówno do wiercenia na mokro, jak i na sucho, a boczne otwory chłodzące poprawiają cyrkulację powietrza i odprowadzanie pyłu. Koronki wyposażone są w gwint M14 do pracy ze szlifierką kątową oraz adapter HEX, który pozwala na zastosowanie ich z klasyczną wiertarko-wkrętarką.
Wszystkie elementy zapakowane są w oryginalne, trwałe opakowanie, dzięki czemu zestaw będzie gotowy do pracy i łatwy do przechowywania w każdej skrzynce narzędziowej.
Cechy i zalety
- Wysoka precyzja wiercenia – wywiercaj w ceramice, gresie i betonie bez odprysków i uszkodzeń.
- Zestaw 5 otwornic – pracuj z najczęściej wykorzystywanymi średnicami od 6 do 68 mm.
- Technologia próżniowego lutowania – zyskaj maksymalną trwałość i odporność na korozję.
- Diamentowy nasyp 1,5 cm – zapewnij sobie dłuższą żywotność i ostrość narzędzi.
- Praca na sucho i mokro – dostosuj metodę wiercenia do materiału i warunków.
- Adapter HEX w zestawie – używaj z wiertarką, szlifierką lub wkrętarką.
- Chłodzenie boczne – usuń pył i utrzymuj niską temperaturę podczas intensywnej pracy.
- Uniwersalne zastosowanie – jeden zestaw do gresu, marmuru, granitu, glazury, betonu i nie tylko.
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Zestaw otwornic |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Rodzaj opakowania | Zestaw |
Gwarancja producenta | 2 lata |
Marka | Techtool |
Maksymalna głębokość cięcia | 60mm |
Maksymalna średnica | 68mm |
Minimalna średnica | 6mm |
Kod EAN | 5906815320201 |