Zobacz więcej Deski szalunkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Deski szalunkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Deska szalunkowa Blooma impregnowana 22 x 125 x 2400 mm
Strzałka w prawo

Deska szalunkowa Blooma impregnowana 22 x 125 x 2400 mm

21,98
/ szt.
9,16
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Planujesz zmontowanie drewnianej konstrukcji? Obawiasz się, że całość po krótkim czasie utraci nienaganny stan na skutek szkodliwego działania wilgoci? Podczas prac montażowych wykorzystaj deskę szalunkową pokrytą impregnatem. Z powodzeniem dopasujesz ją do własnych potrzeb, gdyż funkcjonalny element idealnie nadaje się do tworzenia fundamentów, konstrukcji dachowych, a także placów zabaw.

   Cechy i zalety

    Konstrukcje stworzone z drewna powinny być zabezpieczone przed szkodliwym działaniem wilgoci – tylko wtedy mogą przez długi czas zachować nienaganny stan. Ma to szczególnie istotne znaczenie w przypadku fundamentów lub dachów – aby mogły być bezpiecznie użytkowane muszą być przede wszystkim stabilne. Obawiasz się, że na szalunku pojawią się grzyby oraz pleśń, które skrócą jego żywotność? W czasie montowania konstrukcji koniecznie zastosuj sosnową deskę zabezpieczoną impregnatem, która przez długi czas zachowa nienaganny stan. Funkcjonalny element z powodzeniem możesz też wykorzystać podczas tworzenia altanki ogrodowej lub placu zabaw. Nie chcesz, aby drewniana konstrukcja podatna była na szkodliwe działanie wilgoci. Sprawdź naszą ofertę i wybierz deskę o wymiarach adekwatnych do Twoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKantówki
     Długość produktu2400mm
     Szerokość produktu125mm
     Grubość produktu22mm
     MateriałSosna
     Rodzaj obróbkiImpregnowany
     Przeznaczeniebudownictwo, konstrukcje drewniane
     Kod produktu3663602860976