LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Deski szalunkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Deski szalunkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Deska szalunkowa Blooma impregnowana 22 x 125 x 3000 mm

Deska szalunkowa Blooma impregnowana 22 x 125 x 3000 mm

28,48
/ szt.
9,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Martwisz się, że wykonana z drewna konstrukcja wkrótce zostanie zaatakowana przez grzyby oraz pleśń? W czasie jej tworzenie zastosuj deskę szalunkową, która poddana została impregnacji – element jest zabezpieczony przed szkodliwym działaniem wilgoci, więc zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas. Przedmiot znakomicie sprawdza się podczas montowania fundamentów, a także konstrukcji dachowych lub ogrodzeń, więc z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb.

   Cechy i zalety

    Czy zastanawiałeś się, jakie materiały muszą być zastosowane w czasie tworzenia fundamentów lub dachu, aby całość przez długi czas zachowała idealną stabilność? Wykorzystywane w czasie prac montażowych deski muszą być przede wszystkim odporne na szkodliwe działanie wilgoci. Nie chcesz, aby konstrukcja została zaatakowana przez grzyby i pleśń? W celu jej wykonania koniecznie wykorzystaj deskę szalunkową pokrytą impregnatem. Funkcjonalny model znakomicie sprawdzi się też w czasie tworzenia tarasu lub ogrodzenia – możesz zaopatrzyć się w dużą liczbę desek, dzięki czemu stworzysz na swojej posesji wiele praktycznych konstrukcji. Deska z drewna sosnowego nadaje się do obróbki, więc jej wymiary z powodzeniem dopasujesz do własnych potrzeb. Nie chcesz tracić czasu na samodzielne pokrywanie impregnatem drewnianej konstrukcji? W naszej ofercie znajdziesz deskę zabezpieczoną przed szkodliwym działaniem wilgoci – sprawdź ją już teraz.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu3000mm
     Szerokość (cm)12.5cm
     Grubość produktu22mm
     MateriałSosna
     Grupa kolorystycznaZielony
     MarkaBlooma
     Typ produktuKantówki
     Rodzaj obróbkiImpregnowany
     Przeznaczeniebudownictwo, konstrukcje drewniane
     Kod produktu3663602861072