Zobacz więcej Tarcze polerskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szlifierki i polerki

Strzałka w prawo

Akcesoria do polerek

Strzałka w prawo

Tarcze polerskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Diamentowy dysk polerski Dedra gradacja 100

Diamentowy dysk polerski Dedra gradacja 100

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt wykorzystasz podczas rozmaitych prac remontowych lub budowlanych – za jego pomocą obrobisz wybrane przez siebie elementy. Dysk jest niezwykle prosty w montażu – szybko zainstalujesz go w odpowiednim miejscu. Właściwie dobrane tworzywo, z którego stworzono tarczę, gwarantuje jej odporność na różne uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Do obróbki różnych części podczas remontu lub budowy domu bądź innego budynku możesz wykorzystać przedstawiony tutaj diamentowy dysk polerski – za jego pomocą uzyskasz określony wymiar oraz kształt wybranego przez siebie elementu. Produkt zaprojektowano tak, by był niekłopotliwy w montażu – kilka prostych ruchów sprawi, że szybko zamocujesz go do swojej szlifierki, dzięki czemu w niedługim czasie przygotujesz ja do pracy. Element wyprodukowano z solidnego tworzywa, które ma odpowiednie właściwości wytrzymałościowe – jest odporne na ścieranie, złamania oraz deformacje, co sprawia, że dysk na długo zachowa swój nienaganny stan, a Ty przez wiele lat będziesz się cieszyć jego niezawodnością. Właściwie dobrany rozmiar tarczy gwarantuje, że bez problemu przechowasz ją w swoim warsztacie lub garażu.

     Specyfikacja techniczna

     Przeznaczenieprace remontowo - budowlane
     MateriałTworzywo sztuczne
     Materiał części ściernejDiament
     Średnica produktu125mm
     GradacjaGradacja 100
     Kod produktu5902628813305