Zobacz więcej Tarcze polerskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szlifierki i polerki

Strzałka w prawo

Akcesoria do polerek

Strzałka w prawo

Tarcze polerskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Diamentowy dysk polerski Dedra gradacja 200

Diamentowy dysk polerski Dedra gradacja 200

67,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ten model tarczy doskonale sprawdzi się podczas obróbki różnych części – dysk wykorzystasz podczas prac remontowo-budowlanych. Wyrób zaprojektowano tak, by jego użytkowanie było wygodne – ma odpowiedni profil, który sprawia, że przy niewielkim nakładzie sił uzyskasz świetny rezultat. Solidne tworzywo, z którego stworzono wyrób, zapewnia mu długą żywotność.

   Cechy i zalety

    Chcąc sprawnie obrobić różne elementy, możesz posłużyć się zaprezentowanym tutaj diamentowym dyskiem polerskim – produkt wykorzystasz podczas rozmaitych prac budowlanych lub remontowych. Specjalny profil elementu sprawia, że jego stosowanie jest bardzo wygodne – do jego użytkowania nie potrzebujesz dużego nakładu sił ani szczególnych umiejętności, co sprawia, że z łatwością uzyskasz zaplanowany rezultat. Produkt jest także posty w mocowaniu – sprawnie zainstalujesz go w odpowiednim miejscu, dzięki czemu szybko przygotujesz do pracy swoją szlifierkę. Wyrób został wyprodukowany z trwałego materiału – jest odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje, że nie zniszczysz go podczas intensywnego użytkowania, a on na długo zachowa swoją funkcjonalność.

     Specyfikacja techniczna

     Przeznaczenieprace remontowo - budowlane
     MateriałTworzywo sztuczne
     Materiał części ściernejDiament
     Średnica produktu125mm
     GradacjaGradacja 200
     Kod produktu5902628813312