Zobacz więcej Tarcze polerskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szlifierki i polerki

Strzałka w prawo

Akcesoria do polerek

Strzałka w prawo

Tarcze polerskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Diamentowy dysk polerski Dedra gradacja 400

Diamentowy dysk polerski Dedra gradacja 400

65,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Diamentowy dysk polerski sprawdzi się w Twoim przydomowym warsztacie, ponieważ jest jednym z akcesoriów przeznaczonych do szlifierki. Nadaje się do wykonywania prac w kamieniu sztucznym i naturalnym oraz innych twardych materiałach, przykładowo w metalach. Diamentowy nasyp umożliwia ich precyzyjne polerowanie oraz szlifowanie i cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia.

   Cechy i zalety

    Diamentowy dysk polerski stosowany jest podczas samodzielnej obróbki materiałów twardych, a zatem znajdzie zastosowanie w czasie prac w metalach oraz kamieniach – zarówno sztucznych, jak i naturalnych. Pozwala na precyzyjne polerowanie oraz szlifowanie ich powierzchni w celu przywrócenia im estetycznego wyglądu – wykorzystasz go przy pielęgnacji swoich schodów, posadzek lub parapetów. Diamentowy nasyp znajdujący się na tarczy charakteryzuje się doskonałymi właściwościami wytrzymałościowymi, a zatem będzie prawidłowo pełnił swoją funkcję przez długi czas. Dysk jest akcesorium współpracującym ze szlifierkami, dzięki czemu możesz wykonywać zaplanowane prace bezwysiłkowo. W ofercie znajdziesz także inne tarcze i dopasujesz je do swoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Przeznaczenieszlifowanie i polerowanie
     MateriałTworzywo sztuczne
     Materiał części ściernejDiament
     Średnica produktu125mm
     GradacjaGradacja 400
     Kod produktu5902628813329