LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drążek biały 200 cm

Drążek biały 200 cm

36,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drążek do karnisza to główny element konstrukcji, służącej do zawieszania firan i zasłon. W połączeniu z innymi akcesoriami karnisza tworzy element, dzięki któremu pięknie udekorujesz swoje wnętrza, nadając im indywidualny charakter Dostępny drążek jest w kolorze białym, pasuje więc do pomieszczeń zarówno eleganckich, jak i rustykalnych. Ma 2 metry długości.

   Cechy i zalety

    Drążek do karnisza to rura, na którą zawiesza się firany i zasłony. Jego długość jest uzależniona od szerokości okna oraz od tego, jaką dodatkową przestrzeń obok niego chcesz ozdobić. Dostępny produkt ma standardową długość. Jest to standardowa szerokość okien w mieszkaniach. Możesz ten element połączyć z drugim, wtedy uzyskasz dwa równolegle zawieszone drążki do zawieszenia i firany i zasłon. Drążek jest koloru białego. Pasuje do eleganckich wnętrz, jasnych i pastelowych mebli. Pięknie ozdobi ścianę w Twojej sypialni, jak również pokój dziecięcy. Jego wykonanie sprawia, że pasuje do większości wnętrz. Warto zadbać o to, aby potrzebne do niego dodatki były dopasowane kolorystycznie. Drążek zawiesza się na wspornikach, montowanych bezpośrednio do ściany lub sufitu. Zestaw zawiera jeden drążek do karnisza.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2000mm
     Średnica produktu19mm
     W zestawiedrążki i rury
     KolorBiały
     Kod produktu5902052031313