Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drążek czarny matowy 160 cm

Drążek czarny matowy 160 cm

29,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drążek czarny matowy jest podstawowym elementem montażu firan i zasłon w każdym domu. Jeśli planujesz takie rozwiązanie, wymierz odpowiednio szerokość okna, nad którym chcesz zawiesić karnisz i dobierz do niego kolorystycznie wszystkie niezbędne dodatki. Dostępny element jest koloru czarnego, będzie pasował do większości pomieszczeń.

   Cechy i zalety

    Drążek czarny matowy jest tym detalem, na którym zawieszasz firany i zasłony. Warto najpierw sprawdzić, jakiej szerokości drążek będzie Ci potrzebny. Dostępny egzemplarz ma dość standardową długość, więc wystarczy do zamontowania nad średniej szerokości oknem. To standardowa wielkość okna w łazience, przedpokoju lub na klatce schodowej. Jeśli Twoje okno jest większe i chcesz dodatkowo zostawić kilka centymetrów wolnych po bokach, pomyśl o połączeniu w jedną całość dwóch takich elementów. Drążek warto skompletować kolorystycznie z pozostałymi elementami, które służą do całkowitego montażu karnisza, to jest zakończeniem, łącznikiem czy haczykiem. Całość będzie stanowiła efektowny element dekoracyjny w dowolnym pomieszczeniu. Materiał, z jakiego został wykonany to stal lakierowana proszkowo. Zestaw zawiera jeden drążek do karnisza.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu1600mm
     Średnica produktu19mm
     W zestawiedrążki i rury
     Kolorczarny matowy
     Kod produktu5902052031122