Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drążek czarny matowy 300 cm

Drążek czarny matowy 300 cm

59,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tutaj produkt to czarny drążek do wykonania karnisza. Korzystając z tego produktu zawiesisz nad oknem zasłony oraz firany, tworząc atrakcyjną dekorację i osłaniając wnętrze przed spojrzeniami z zewnątrz. Drążek w kolorze czarnym o matowym wykończeniu będzie się świetnie prezentował z każdym materiałem, także w duże wzory.

   Cechy i zalety

    Czarny drążek to element, który umożliwi Ci wykonanie atrakcyjnej oprawy wnęki okiennej. Wyrób jest przeznaczony do wieszania dekoracyjnych zasłon oraz firan. Produkt wyróżnia się kolorem głębokiej czerni, świetnie pasującym do wnętrz w stylu nowoczesnym. Jeśli chcesz urządzić pomieszczenie w stylistyce op-art lub minimalistycznej, to oferowany produkt będzie się doskonale komponować. Drążek jest długi, co oznacza, że możesz go wykorzystać nad dużym oknem lub dwoma mniejszymi. Takie rozwiązanie sprawdza się w mniejszych wnętrzach, pomagając je optycznie powiększyć. Produkt wykonano ze stali malowanej proszkowo, co sprawia, że kolor nałożony jest równomiernie oraz jest odporny na zadrapania mogące powstać w czasie codziennej eksploatacji.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu3000mm
     Średnica produktu19mm
     W zestawiedrążki i rury
     Kolorczarny matowy
     Kod produktu5902052031153