Zobacz więcej Drzewa owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzewa owocowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzewka owocowe Verve 50-70 cm mix
Strzałka w prawo

Drzewka owocowe Verve 50-70 cm mix

44,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Posadzenie drzewek owocowych pozwoli Ci stworzyć w Twoim przydomowym ogrodzie lub na działce prawdziwy sad. Po zapewnieniu im odpowiednich warunków do rozwoju odwdzięczą się wydaniem smacznych owoców bogatych w wiele cennych dla organizmu witamin i mikroelementów. Drzewka różnią się rozmiarami oraz pokrojem, co umożliwi Ci wybór odpowiedniego okazu.

   Cechy i zalety

    Drzewa owocowce to jedne z elementów ogrodowego krajobrazu, które sprawią, że będzie on nie tylko strefą relaksu, ale też źródłem cennych plonów. Sadząc je na swojej działce, zyskasz odrobinę cienia, a także własne, zdrowe owoce. Możesz zjeść bezpośrednio po zerwaniu, ale z powodzeniem wykorzystasz je też do przygotowania przetworów na zimę, ciast, deserów bądź sałatek. Drzewka owocowe dla właściwego rozwoju potrzebują stanowisk słonecznych oraz osłoniętych od silnych podmuchów wiatru. Dzięki temu, że różnią się od siebie wysokością oraz pokrojem, możesz łatwo dopasować ich wielkość do rozmiarów swojego ogrodu. W naszej szerokiej ofercie działu ogród dostępne są też inne drzewa oraz krzewy owocowe, które przy zapewnieniu im odpowiednich warunków, obdarzą Cię smacznym i zdrowym plonem. Zapraszamy!

    • Łatwy w uprawie krzew dający co roku smaczne owoce

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVerve
    Zakładana wysokość rośliny2000mm
    Okres kwitnieniaWiosna
    Wilgotność glebyWilgotna i dobrze przepuszczalna
    Kod produktu3663602721949