Zobacz więcej Drzewa owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzewa owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzewo owocowe duo Śliwa In My Garden w donicy

Drzewo owocowe duo Śliwa In My Garden w donicy

53,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drzewko owocowe duo śliwa sprawdzi się zarówno w przydomowym ogródku, jak i na działce. Do prawidłowego wzrostu potrzebuje dobrego dostępu do słońca, gleby piaszczysto-gliniastej o obojętnym odczynie oraz umiarkowanego podlewania. Drzewko w donicy bezpiecznie przewieziesz do ogrody, nie uszkadzając jego korzeni. W naszej ofercie znajdziesz również inne drzewa owocowe.

   Cechy i zalety

    Śliwa w donicy to niewielkie drzewo owocowe, które możesz z powodzeniem uprawiać we własnym ogrodzie lub na działce. Aby dobrze się przyjęło i rozwijało, należy zapewnić mu stanowisko dobrze nasłonecznione, a także osłonięte od silnych wiatrów. Najlepszym podłożem dla tego drzewka jest ziemia piaszczysto-gliniasta o odczynie obojętnym. Roślina wymaga umiarkowanego podlewania, a kwitnie w okresie kwietnia i maja. Wydawane prze na owoce wykorzystasz do bezpośredniego spożycia, a także do przygotowywania przetworów. Dorosłe drzewo zapewni także cień na Twojej działce, w którym będziesz mógł się schronić przed gorącymi promieniami słonecznymi. Młode drzewko znajduje się w donicy, więc łatwo przetransportujesz je w docelowe miejsce, bez uszkodzenia bryły korzeniowej.

    • Wysoka jakość
    • Dwie odmiany zaszczepione na jednym drzewie
    • Możliwa uprawa w donicach, na balkonach

    Specyfikacja techniczna

    Typ owocuŚliwka
    Kod produktu5907524047991