Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Drzwi z podcięciem

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzwi z podcięciem

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Drzwi z podcięciem Exmoor Due 70 lewe białe

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

328
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Przy wymianie stolarki w mieszkaniu zwróć uwagę na drzwi z podcięciem Exmoor Due 70 lewe białe. Skrzydło zastąpi dotychczasowe zamknięcie toalety lub pomieszczeń magazynowych. Solidna konstrukcja pokryta jest z zewnątrz białym lakierem. Trwałość drzwi i możliwość łatwego utrzymania ich w czystości sprawią, że na długo będziesz cieszył się ich wyglądem.

      Cechy i zalety

        Zadbaj o wygląd wnętrz mieszkania. Sięgnij po drzwi z podcięciem Exmoor Due 70 lewe białe. Docenisz ich prosty i uniwersalny wygląd. Drzwi są pokryte białym lakierem. Zdobią je jedynie dwa wąskie pionowe pasy. Modny design chętnie wybierany jest przez projektantów. Jasna kolorystyka wizualnie powiększa pomieszczenia. Docenisz to szczególnie w małych wnętrzach. Drzwi z podcięciem Exmoor Due 70 lewe białe nie mają przeszklenia. Wypełnienie w formie plastrów miodu zapewnia im stabilizację. Jednocześnie wpływa na niewielką wagę skrzydła. Z łatwością zamontujesz je nawet na starszych ościeżnicach. Sam możesz dobrać klamki w odpowiednim kolorze. Dzięki temu podkreślisz styl pomieszczenia. Sprawdź też inne warianty drzwi z podcięciem w marketach Castorama.

        • Stabilizujące wypełnienie
        • Kolor pasuje do wielu pomieszczeń
        • Wymiary drzwi (z ościeżnicą stałą): 790 x 2065 mm

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        Typ drzwiZ podcięciem
        Rodzaj opakowaniaSztuka
        SeriaExmoor Due
        Wysokość produktu2035mm
        Szerokość produktu740mm
        Grubość produktu40mm
        Rozmiar drzwi70
        Kierunek otwierania drzwiLewe
        KolorBiały
        PowłokaLakierowany
        Konstrukcja drzwiWypełnienie „plaster miodu”
        Typ przeszkleniaNieprzeszklone
        WentylacjaZ wentylacją
        Ościeżnica w zestawieBrak stelaża w zestawie
        Uchwyty w zestawieBrak uchwytu w zestawie
        Obszar zastosowaniaWewnętrzne
        Gwarancja producenta1 rok​
        Kod EAN5903917781633