Przejdź do treści

200 zł zwrotu na kupon przy zakupie drzwi i podłóg od 1000 zł. Szczegóły >>

Drzwi zewnętrzne Pantor Etna 80 prawe antracyt black

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
1498  / szt.
Sprawdź wysokość rat w systemie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Drzwi zewnętrzne Pantor Etna 80 prawe w kolorze antracyt black to połączenie solidności i nowoczesnego designu. Wykonane z lakierowanej stali, są odporne na zarysowania dzięki powłoce nano advance. Ich grubość zapewnia doskonałą izolacyjność cieplną, co pozwoli Ci cieszyć się komfortem w Twoim domu. Przeszklony panel z refleksyjnym szkłem dodaje elegancji, a ościeżnica składana ułatwia montaż. To funkcjonalny wybór dla wymagających użytkowników.

Cechy i zalety

Eleganckie drzwi zewnętrzne Pantor Etna 80 prawe w kolorze antracytowym to idealne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesny design i funkcjonalność. Wykonane z wytrzymałej stali, zapewniają nie tylko solidność, ale również doskonałą izolację cieplną dzięki grubości 110 mm i wartości R wynoszącej 1.3 m²K/W. Powłoka lakierowana nano advance jest odporna na zarysowania, co gwarantuje długotrwały, estetyczny wygląd. Przeszklone elementy z refleksyjnego szkła dodają drzwiom elegancji, jednocześnie wpuszczając naturalne światło do wnętrza. Dzięki łatwej w montażu składanej ościeżnicy, instalacja jest szybka i bezproblemowa. Mechanizm ryglujący 3-punktowy zwiększa bezpieczeństwo, a szerokość 892 mm i wysokość 2067 mm sprawiają, że drzwi doskonale pasują do większości otworów wejściowych. W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria, co czyni ten produkt kompletnym wyborem dla Twojego domu.

  • Solidne wykonanie
  • Grubość zapewnia wysoką izolacyjność cieplną
  • Lakier nano advance odporny na zarysowania
  • Ościeżnica składana łatwa w montażu
  • Rozmiar drzwi: 80

Informacje prawne

  • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

Specyfikacja techniczna

Typ produktuDrzwi wejściowe z ościeżnicą
MarkaPantor
SeriaPantor +
Szerokość produktu892mm
Wysokość produktu2067mm
Grubość produktu110mm
Waga produktu42kg
Kierunek otwierania drzwiPrawe
Rozmiar drzwi80
Grupa kolorystycznaCzarny
KolorAntracytowy
MateriałStal
PowłokaLakierowany
Mechanizm ryglującyRyglowanie 3-punktowe
PrzeszklonyPrzeszklony
Typ szkłaRefleks
Wartość R (opór cieplny)1.3m²K/W
W zestawieAkcesoria
Gwarancja producenta2 lata
Kod produktu5902115542893
Producent / osoba odpowiedzialna w UE

Producent

Sputnik Doors T. Pastwa SP. K.A.

Adres

ul. Rzeczna 18

Nowa Wieś Rzeczna

Pomorskie

83-200

Polska

Kontakt