icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Drzwiczki ażurowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzwiczki ażurowe Classen 1100 x 294 mm
Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe Classen 1100 x 294 mm

85,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaprezentowane tutaj drzwiczki posłużą Ci do stworzenia oryginalnej aranżacji Twojej przestrzeni. Możesz wykorzystać je na różnorakie sposoby – jako fronty szaf, osłony na kaloryfer czy okiennice. Takie drzwiczki ażurowe przydadzą Ci się do zabudowania wnęk i schowków. Wykonane z litego drewna sosnowego łatwo poddadzą się dowolnemu wykończeniu, dzięki czemu je spersonalizujesz. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Drzwiczki ażurowe przedstawionego tutaj modelu mogą przydać Ci się do zabudowy Twojej garderoby, szafy czy wnęki, a także jako fronty meblowe. Za ich pomocą możesz stworzyć nie tylko profesjonalne i atrakcyjne wizualnie miejsce do przechowywania, ale także osłonić kaloryfer czy użyć jako okiennicy. Model ten nadaje się do wykorzystania zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w lokalach czy biurach – za jego pomocą stworzysz nawet unikalny parawan. Drzwiczki ażurowe zapewniają stały dopływ powietrza, dlatego możesz ich użyć na przykład do szafki na buty w przedpokoju czy bieliźniarki w sypialni. Są one wykonane z litego drewna sosnowego, co sprawia, że prezentują się one klasycznie i ponadczasowo – z łatwością dopasujesz je do minimalistycznych, tradycyjnych i skandynawskich aranżacji.

    • W całości wykonane z drewna sosnowego
    • Doskonała cyrkulacja powietrza
    • Łatwy montaż
    • Możliwość indywidualnego wykończenia preparatami do drewna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaClassen
    Grubość produktu22mm
    Szerokość produktu294mm
    Wysokość produktu1100mm
    KolorSosna
    MateriałSosna
    Kod produktu5900255051619