Zobacz więcej Drzwiczki ażurowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzwiczki ażurowe Classen 2422 x 444 mm
Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe Classen 2422 x 444 mm

188
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przedstawione tutaj drzwiczki ażurowe funkcjonalnie ozdobią Twoje mieszkanie czy też przestrzeń biurową lub użytkową. Za ich pomocą możesz estetycznie zabudować wnęki, tworząc w nich powierzchnie do przechowywania rozmaitych przedmiotów. Drzwiczki ażurowe dodadzą stylu Twoim pomieszczeniom i pozwolą Ci na odnowienie starych szaf. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Zaprezentowany tutaj produkt umożliwi Ci urządzenie i zagospodarowanie przestrzeni w Twoim mieszkaniu, lokalu czy biurze. Dzięki takim drzwiczkom ażurowym stworzysz funkcjonalne i stylowo prezentujące się schowki. Za ich pomocą możesz zabudować wnęki, aby służyły do przechowywania rozmaitych przedmiotów. Fakt, że model ten jest ażurowy sprawia, że będzie zachowana naturalna cyrkulacja powietrza – zapobiegniesz w ten sposób utrzymywaniu się wilgoci czy przykrych zapachów wewnątrz szafek. Drzwi te mogą również posłużyć Ci jako przesuwna forma odgrodzenia jednego pomieszczenia od drugiego. Model ten doskonale nada się do stworzenia garderoby w Twojej sypialni – jest wysoki i dość szeroki, a jego naturalny wygląd doda wnętrzu uroku.

    • W całości wykonane z drewna sosnowego
    • Doskonała cyrkulacja powietrza
    • Łatwy montaż
    • Możliwość indywidualnego wykończenia preparatami do drewna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaClassen
    Grubość produktu22mm
    Szerokość produktu444mm
    Wysokość produktu2422mm
    Typ mocowaniaZawiasy
    KolorSosna
    MateriałSosna
    Kod produktu5900255051831