Zobacz więcej Drzwiczki ażurowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzwiczki ażurowe Classen 395 x 494 mm
Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe Classen 395 x 494 mm

50,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przedstawione tutaj drzwiczki możesz wykorzystać do zabudowy wnękowej i stworzyć estetyczne i funkcjonalne miejsce do przechowywania w swoim domu czy lokalu. Model ten jest wykonany z litego drewna sosnowego i ażurowy, co sprawia, że jest on wyjątkowo atrakcyjny wizualnie i dopasujesz go zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacji. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Oferowany tutaj produkt posłuży Ci jako element estetycznego i funkcjonalnego wykończenia szafek czy wnęk. Te ażurowe drzwiczki możesz wykorzystać jako fronty meblowe w kuchni lub garderobie – będą one sprawiały, że zostanie zachowana swobodna cyrkulacja powietrza. Taka funkcja tego modelu pozwoli Ci wykorzystać go do szafki na buty czy świeże produkty spożywcze. Drzwiczki te zostały wykonane z drewna sosnowego, które nadaje im naturalnej, ciepłej i jasnej barwy, dlatego z łatwością dopasujesz je zarówno do minimalistycznego stylu skandynawskiego, jak i tradycyjnych pomieszczeń z ciemnymi dodatkami. Możesz również pokryć je lakierem – bezbarwnym lub o innym odcieniu drewna, a także pomalować kolorową bejcą – spersonalizujesz je wtedy pod kątem własnej wizji aranżacyjnej.

    • W całości wykonane z drewna sosnowego
    • Doskonała cyrkulacja powietrza
    • Łatwy montaż
    • Możliwość indywidualnego wykończenia preparatami do drewna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaClassen
    Grubość produktu22mm
    Szerokość produktu494mm
    Wysokość produktu395mm
    KolorSosna
    MateriałSosna
    Kod produktu5900255051398