Zobacz więcej Drzwiczki ażurowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzwiczki ażurowe Classen 435 x 594 mm
Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe Classen 435 x 594 mm

53,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przedstawione tutaj drzwiczki umożliwią Ci estetyczne urządzenie przestrzeni pod względem miejsca do przechowywania. Za ich pomocą zabudujesz wnęki, tworząc z nich przydatne schowki oraz użyjesz ich jako frontów meblowych – ozdobisz nimi szafki w kuchni czy gabinecie. Drzwiczki ażurowe, wykonane z litego drewna sosnowego, wniosą do Twoich pomieszczeń nieco rustykalnego uroku. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Widoczny tutaj model drzwiczek ażurowych może stanowić element, który przyda Ci się w czasie urządzania i wyposażania Twojego mieszkania, lokalu czy biura. Sprawią one, że w estetyczny sposób zabudujesz wnęki, tworząc w nich funkcjonalne schowki. Dzięki temu, że drzwiczki te są ażurowe i zapewniają stałą cyrkulację powietrza będziesz miał pewność, że wewnątrz szafki utrzyma się odpowiednia atmosfera, zapobiegając zawilgoceniu i występowaniu grzybów czy pleśni. Model ten nadaje się jako front meblowy do różnego rodzaju szafek – możesz wykorzystać go do przechowywania obuwia, dokumentów, bielizny czy urządzeń elektronicznych. Ażurowe drzwiczki występują w wielu różnych rozmiarach, dlatego z łatwością dopasujesz któryś z nich do swojej przestrzeni. Dzięki temu, że są wykonane z litego drewna sosnowego, możesz wykończyć je na dowolny sposób.

    • W całości wykonane z drewna sosnowego
    • Doskonała cyrkulacja powietrza
    • Łatwy montaż
    • Możliwość indywidualnego wykończenia preparatami do drewna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaClassen
    Grubość produktu22mm
    Szerokość produktu594mm
    Wysokość produktu435mm
    KolorSosna
    MateriałSosna
    Kod produktu5900255051459