Zobacz więcej Drzwiczki ażurowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzwiczki ażurowe Classen 606 x 444 mm
Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe Classen 606 x 444 mm

55,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przedstawione tutaj drzwiczki posłużą Ci jako front meblowy w kuchni, przedpokoju i sypialni czy też w biurze lub lokalu. Za ich pomocą możesz również zabudować wnękę, stwarzając unikalną i atrakcyjną wizualnie powierzchnię do przechowywania wybranych przedmiotów. Dzięki temu, że drzwiczki te są ażurowe będą zapewniały stały dopływ powietrza do środka szafki. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Prezentowany tutaj produkt to drzwiczki, które pomogą Ci zorganizować przestrzeń do przechowywania zarówno w Twoim mieszkaniu czy biurze lub lokalu. Za ich pomocą możesz stworzyć szafkę własnego projektu czy zabudować wnękę, która posłuży Ci jako funkcjonalny schowek. Dzięki temu, że drzwiczki te są ażurowe oraz wykonane z naturalnego drewna swobodnie wykorzystasz je jako front garderoby, szafki na buty czy kuchennej spiżarki. Ich wygląd pozwoli Ci dodatkowo ozdobić wnętrza Twoich pomieszczeń, a surowe drewno sosnowe umożliwi Ci dokonanie szeregu stylizacji. Prezentowane tutaj drzwiczki ażurowe możesz zostawić w ich naturalnym jasnym kolorze bądź pokryć je kolorową bejcą czy lakierem o innym odcieniu – pozwoli Ci to idealnie dopasować je do swojej aranżacji.

    • W całości wykonane z drewna sosnowego
    • Doskonała cyrkulacja powietrza
    • Łatwy montaż
    • Możliwość indywidualnego wykończenia preparatami do drewna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaClassen
    Grubość produktu22mm
    Szerokość produktu444mm
    Wysokość produktu606mm
    KolorSosna
    MateriałSosna
    Kod produktu5900255051480