Zobacz więcej Drzwiczki ażurowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Drzwiczki ażurowe Classen 720 x 294 mm
Strzałka w prawo

Drzwiczki ażurowe Classen 720 x 294 mm

60,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drzwiczki ażurowe widocznego tutaj modelu pozwolą Ci na oryginalne urządzenie powierzchni do przechowywania rozmaitych akcesoriów. Mogą one stanowić część garderoby czy schowka na buty lub inne przedmioty. Uniwersalność oraz atrakcyjny wygląd tych drzwiczek ażurowych sprawiają, że z łatwością dopasujesz je do wielu aranżacji mieszkalnych, biurowych czy pomieszczeń użytkowych. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Model oferowanych tutaj drzwiczek ażurowych wyróżnia się sporymi rozmiarami i funkcjonalnym kształtem prostokąta – możesz użyć je m.in. do swojej dwuskrzydłowej szafy, służącej do przechowywania odzieży lub do zamykania spiżarki. Model ten zapewni stały dopływ powietrza do wnętrza, dlatego swobodnie wykorzystasz go do schowka na buty czy regału w kuchni. Drzwiczki te są wykonane z litego drewna sosnowego, co sprawia, że stanowią wysoce estetyczny, jasny element wyposażenia przestrzeni – dopasujesz go zarówno do minimalistycznego i skandynawskiego, jak i tradycyjnego czy rustykalnego stylu aranżacji wnętrz. Możesz je również spersonalizować i pokryć bezbarwnym lakierem, bądź kolorową bejcą, nadając im unikalnego charakteru.

    • W całości wykonane z drewna sosnowego
    • Doskonała cyrkulacja powietrza
    • Łatwy montaż
    • Możliwość indywidualnego wykończenia preparatami do drewna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaClassen
    Grubość produktu22mm
    Szerokość produktu294mm
    Wysokość produktu720mm
    KolorSosna
    MateriałSosna
    Kod produktu5900255051510